Instruktorzy w naszej szkole wind&kite FunSurf.pl testują naszą ofertę!
Ciekawostki 16.05.2016 zaktualizowano 18.05.2016

Instruktorzy w naszej szkole wind&kite FunSurf.pl testują naszą ofertę!

Liczba wyświetleń: 1725

Uprzejmie informujemy naszych drogich klientów, że od początku istnienia, czyli od roku 2004 nasz sklep SurfShop.pl ściśle współpracuje ze szkołą wind&kite FunSurf.pl. Przekłada się to na wymianę informacji i doświadczeń związanych z codziennym użytkowaniem określonych produktów na wodzie. To instruktorzy z FunSurf.pl testuja naszą ofertę, a ich uwagi i sugestie są cennymi wskazówkami w momencie, gdy robimy zamówienia przedsezonowe dla naszych obecnych oraz przyszłych windsurfingowych i kitesurfngowych klientów.

Posługując się przykładem pianki neoprenowej, zamawiamy do naszego sklepu tylko te modele i firmy, które sprawdziły się ,,na instruktorach", zapewniały odpowiedni komfort cieplny, wytrzymywały długie godziny na słońcu, miały duży zakres temperatur, były elastyczne (bardzo ważna cecha podczas użytkowania oraz wkładania i zdejmowania pianki), szybko schły, odprowadzały wilgoć na zewnatrz i przede wszystkim były bardzo trwałe... Taki sam schemat naszego działania obowiązuje również przy np. butach neoprenowych, trapezach, okularach na wodę i innch artykułach, gdzie rekomendacje instruktorskie są dla nas bardzo cenne i kluczowe.
Jednoczesnie zapewniamy, że kursy w FunSurf.pl prowadzą doświadczeni instruktorzy ze stażem często wieloletnim, posiadający duże rozeznanie również w twardym sprzęcie wind & kite. Korzystamy z ich wiedzy wybierając najlepsze produkty z dostępnych na światowym rynku. Dzięki współpracy z FunSurf.pl wiemy, które marki proponują sprzęt wyróżniający się trwałością, niezawodnością, wygodą użytkowania. 
Sprawdźcie na SurfShop.pl, co polecają licencjonowani instruktorzy!

FunSurf  SurfShop


FunSurf to profesjonalna szkoła, od 20 lat organizująca kursy windsurfingu i kitesurfingu - korzysta z dwóch baz na kempingu Polaris i w samej miejscowości Chałupy, prowadzi przechowalnię i wypożyczalnię sprzętu. Wśród jej bogatej oferty usług znajdziecie obozy szkoleniowe, kursy grupowe, lekcje dla dzieci oraz indywidualne zajęcia. FunSurf.pl udostępnia blisko 200 zestawów najnowszego sprzetu do windsurfingu , w tym deski firmy JP i żagle North Sails  oraz ok. 50 latawców kitesurfingowych. Obecnie jest jedną z największych tego typu szkół na Półwyspie Helskim, a dodatkowo organizuje także wyjazdy na najlepsze zagraniczne spoty - na Fuerteventurę, Bonair, Rodos czy Lefkadę. Jeśli szukacje pomysłów na spędzenie urlopu czy weekendu w ciekawy sposób, koniecznie sprawdźcie ofertę szkoły na FunSurf.pl!

Ocena

0.0 (głosów: 0)

Podziel się

˄

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Nagłówek

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

zamknij