Darmowa dostawa od 250 zł Darmowe ubezpieczenie zamówienia
Skontaktuj się z nami! [email protected]
WARSZAWA WROCŁAWSKA 25
TEL. 22 691 92 31 LUB 504 227 047
WARSZAWA OSTROBRAMSKA 38B
TEL. 22 610 77 78 LUB 500 502 050
wyprzedano
EAN: 436934636

BLUZA RASPBERRY BUS ŻÓŁTY

Wybierz rozmiar
S
M
L

Ten produkt jest już niedostępny,
ale mogą Cię zainteresować…

LONGSLEEVE RIP CURL SOLID ROCK GOANNA CTEWV9 3021 BONE

LONGSLEEVE MĘSKI RIP CURL SOLID ROCK GOANNA BIAŁY

160 PLN 99 PLN
BLUZA MAJESTY SUPERIOR LTD ORANGE 1

BLUZA MĘSKA Z KAPTUREM MAJESTY SUPERIOR LTD POMARAŃCZOWY

299 PLN 209 PLN
BLUZA VOLCOM FA MAX LOEFFLER A4112104 DAWN YELLOW

BLUZA MĘSKA Z KAPTUREM VOLCOM FA MAX LOEFFLER ŻÓŁTY

359 PLN 219 PLN
BLUZA MAJESTY VADERA BLACK 1

BLUZA DAMSKA Z KAPTUREM MAJESTY VADERA CZARNY

299 PLN 209 PLN
produkt niedostępny

BUS

Bluza Bus to propozycja marki Raspberry na nadchodzący sezon - dzięki kapturowi regulowanemu troczkami świetnie sprawdzi się w chłodne dni. Letni kolor i grafika na przodzie nadają jej surferskiego klimatu. Luźny krój zakończony ściągaczami zapewnia wygodę użytkowania, a miękki, wytrzymały materiał gwarantuje wytrzymałość bluzy.

Informacje ogólne

Ściągacze: Na dole i przy rękawach
Rękawy: Długie, klasyczne ze ściągaczem
Kolor: Żółty
Kolekcja: 2016

OPIS MARKI:

 

Raspberry Logo

Raspberry to innowacyjna marka, która swoją działalność na polskim rynku odzieżowym rozpoczęła w 2014 roku, a tym samym podbiła serca wielu energicznym i odważnym dziewczynom. Kobiety szybko doceniły unikatowy styl marki propagujący ich indywidualną osobowość i sportową elegancję. Raspberry w swojej kolekcji posiada m.in. damskie bluzy, spodnie, czapki. Rosnącą popularność firma zawdzięcza dbałości o najmniejsze szczegóły, niezwykle oryginalnym krojom swoich ciuchów, dokonałą kolorystyką oraz wysokiej jakości materiałami. Raspberry świetna marka łącząca street z wygodą, komfortem i doskonałym stylem!!!Informacje dodatkowe - Snowshop

Parametry techniczne

MARKA:RASPBERRY
MODEL:BUS
PRODUKT:BLUZA
KOLOR:ŻÓŁTY
DLA KOGO:DAMSKIE
ROK:2016
RODZAJ:DŁUGI RĘKAW
RODZAJ:Z KAPTUREM

Dlaczego warto kupować w SurfShop.pl?

Nasz team składa się ze specjalistów, instruktorów i zapalonych miłośników windsurfingu, kitesurfingu i surfingu

Wiemy, co sprzedajemy – sami testujemy nasze produkty, regularnie jeździmy na międzynarodowe targi branżowe, bierzemy udział w szkoleniach organizowanych przez producentów

Dbamy o najwyższe standardy realizacji zamówień internetowych – gwarantujemy szybką realizację, wiele dogodnych form kontaktu, płatności i dostawy

Chętnie dzielimy się wiedzą i 15-letnim doświadczeniem – doradzamy przy wyborze sprzętu, odzieży i akcesoriów, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby

Formy dostawy / odbioru

  • InPost Paczkomaty 24/7 10.00 PLN
  • Kurier DHL 19.00 PLN
  • Kurier DPD 19.00 PLN
  • Odbiór osobisty Warszawa, ul. Ostrobramska 38b 0.00 PLN
  • Odbiór osobisty Warszawa, ul. Wrocławska 25 0.00 PLN

Formy płatności

  • BLIK 0.00 PLN
  • Przelewy24 0.00 PLN
  • Płatność gotówką lub kartą w sklepie stacjonarnym 0.00 PLN
  • Płatność przelewem - przedpłata na konto 0.00 PLN
  • Płatność przy odbiorze - za pobraniem 0.00 PLN

Inne produkty z tej kategorii

dostępne rozmiary:
104, 116, 128, 140, 152, 164
BLUZA DZIEWCZĘCA ODLO CARVE KIDS WARM MIDLAYER KORALOWY

BLUZA DZIEWCZĘCA ODLO CARVE KIDS WARM MIDLAYER KORALOWY

169 PLN 119 PLN
dostępne rozmiary:
104, 116, 140, 152, 164
BLUZA DZIECIĘCA ODLO ROYALE KIDS STRIPE MIDLAYER  NIEBIESKI

BLUZA DZIECIĘCA ODLO ROYALE KIDS STRIPE MIDLAYER NIEBIESKI

169 PLN 119 PLN
dostępne rozmiary:
S, M, L
BLUZA DAMSKA Z KAPTUREM MAJESTY VADERA RÓŻOWY

BLUZA DAMSKA Z KAPTUREM MAJESTY VADERA RÓŻOWY

299 PLN 209 PLN
dostępne rozmiary:
8|XS, 10|S
BLUZA CHŁOPIĘCA Z KAPTUREM QUIKSILVER BIG LOGO YOUTH GRANATOWY

BLUZA CHŁOPIĘCA Z KAPTUREM QUIKSILVER BIG LOGO YOUTH GRANATOWY

169 PLN 99 PLN
dostępne rozmiary:
S, M, L, XL
BLUZA MĘSKA Z KAPTUREM DC STAR PILOT SZARY|NIEBIESKI

BLUZA MĘSKA Z KAPTUREM DC STAR PILOT SZARY|NIEBIESKI

249 PLN 149 PLN
dostępne rozmiary:
XS, S, M, L, XL
BLUZA DAMSKA Z KAPTUREM VOLCOM VOLTRIP CZARNY

BLUZA DAMSKA Z KAPTUREM VOLCOM VOLTRIP CZARNY

339 PLN 199 PLN
dostępne rozmiary:
XS, S, M, L, XL
BLUZA DAMSKA Z KAPTUREM VOLCOM THOMAS HOOPER BIAŁY

BLUZA DAMSKA Z KAPTUREM VOLCOM THOMAS HOOPER BIAŁY

359 PLN 219 PLN
dostępne rozmiary:
S, M, L
BLUZA DAMSKA Z KAPTUREM MAJESTY VADERA CZARNY

BLUZA DAMSKA Z KAPTUREM MAJESTY VADERA CZARNY

299 PLN 209 PLN
dostępne rozmiary:
10|M, 12|L, 14|XL
BLUZA DZIEWCZĘCA ROXY  GIRLS 2-6 SSHINE ALL DAY ANCHOR  GRANATOWY

BLUZA DZIEWCZĘCA ROXY GIRLS 2-6 SSHINE ALL DAY ANCHOR GRANATOWY

169 PLN 59 PLN
dostępne rozmiary:
116, 128, 152, 164
BLUZA DZIECIĘCA ODLO ROYALE KIDS STRIPE MIDLAYER  SZARY

BLUZA DZIECIĘCA ODLO ROYALE KIDS STRIPE MIDLAYER SZARY

169 PLN 119 PLN
˄

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Nagłówek

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

zamknij