wyprzedano
EAN: 436934636

BLUZA RASPBERRY BUS ŻÓŁTY

189 PLN
Wybierz rozmiar
S
M
L

Ten produkt jest już niedostępny,
ale mogą Cię zainteresować…

BLUZA ROXY GIRLS CALM VIBES ERGFT03496 SGRH

BLUZA ROXY GIRLS CALM VIBES SZARY

149 PLN
BLUZA VOLCOM LOOSE TRUCKS A4112108 BLACK

BLUZA VOLCOM LOOSE TRUCKS CZARNY

299 PLN
BLUZA GAGABOO SURF HISTORY 1

BLUZA DAMSKA GAGABOO SURF HISTORY WIELOKOLOROWY

389 PLN
BLUZA ROXY BREAK AWAY ERJFT04394 WBK0

BLUZA ROXY BREAK AWAY BIAŁY

219 PLN
produkt niedostępny

BUS

Bluza Bus to propozycja marki Raspberry na nadchodzący sezon - dzięki kapturowi regulowanemu troczkami świetnie sprawdzi się w chłodne dni. Letni kolor i grafika na przodzie nadają jej surferskiego klimatu. Luźny krój zakończony ściągaczami zapewnia wygodę użytkowania, a miękki, wytrzymały materiał gwarantuje wytrzymałość bluzy.

Informacje ogólne

Ściągacze: Na dole i przy rękawach
Rękawy: Długie, klasyczne ze ściągaczem
Kolor: Żółty
Kolekcja: 2016

OPIS MARKI:

 

Raspberry Logo

Raspberry to innowacyjna marka, która swoją działalność na polskim rynku odzieżowym rozpoczęła w 2014 roku, a tym samym podbiła serca wielu energicznym i odważnym dziewczynom. Kobiety szybko doceniły unikatowy styl marki propagujący ich indywidualną osobowość i sportową elegancję. Raspberry w swojej kolekcji posiada m.in. damskie bluzy, spodnie, czapki. Rosnącą popularność firma zawdzięcza dbałości o najmniejsze szczegóły, niezwykle oryginalnym krojom swoich ciuchów, dokonałą kolorystyką oraz wysokiej jakości materiałami. Raspberry świetna marka łącząca street z wygodą, komfortem i doskonałym stylem!!!Informacje dodatkowe - Snowshop

Parametry techniczne

FIRMA:RASPBERRY
MODEL:BUS
PRODUKT:BLUZA
KOLOR:ŻÓŁTY
DLA KOGO:DAMSKIE
ROK:2016
RODZAJ:DŁUGI RĘKAW
RODZAJ:Z KAPTUREM

Dlaczego warto kupować w SurfShop.pl?

Nasz team składa się ze specjalistów, instruktorów i zapalonych miłośników windsurfingu, kitesurfingu i surfingu

Wiemy, co sprzedajemy – sami testujemy nasze produkty, regularnie jeździmy na międzynarodowe targi branżowe, bierzemy udział w szkoleniach organizowanych przez producentów

Dbamy o najwyższe standardy realizacji zamówień internetowych – gwarantujemy szybką realizację, wiele dogodnych form kontaktu, płatności i dostawy

Chętnie dzielimy się wiedzą i 15-letnim doświadczeniem – doradzamy przy wyborze sprzętu, odzieży i akcesoriów, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby

Formy dostawy / odbioru

  • InPost Paczkomaty 24/7 10.00 PLN
  • Kurier DHL 19.00 PLN
  • Kurier DPD 19.00 PLN
  • Odbiór osobisty Gdańsk, al. Grunwaldzka 211 0.00 PLN
  • Odbiór osobisty Warszawa, ul. Ostrobramska 38b 0.00 PLN
  • Odbiór osobisty Warszawa, ul. Wrocławska 25 0.00 PLN

Formy płatności

  • BLIK 0.00 PLN
  • Przelewy24 0.00 PLN
  • Płatność gotówką lub kartą w sklepie stacjonarnym 0.00 PLN
  • Płatność przelewem - przedpłata na konto 0.00 PLN
  • Płatność przy odbiorze - za pobraniem 0.00 PLN

Produkty, które mogą Cię zainteresować

dostępne rozmiary:
XS, S, M, L
BLUZA ROXY UNDERGROUND RADIO NIEBIESKI

BLUZA ROXY UNDERGROUND RADIO NIEBIESKI

189 PLN
dostępne rozmiary:
8|XS, 10|S, 12|M, 16|XL
BLUZA QUIKSILVER BENDIGO GO WIELOKOLOROWY

BLUZA QUIKSILVER BENDIGO GO WIELOKOLOROWY

189 PLN 89 PLN
dostępne rozmiary:
12|L
BLUZA ROXY GIRLS 4-16 INDIAN POEM FOIL A RÓZOWY

BLUZA ROXY GIRLS 4-16 INDIAN POEM FOIL A RÓZOWY

149 PLN
dostępne rozmiary:
5
BLUZA QUIKSILVER  BOYS 2 - 7 SUN MELT ZIP-UP  SZARY

BLUZA QUIKSILVER BOYS 2 - 7 SUN MELT ZIP-UP SZARY

169 PLN
dostępne rozmiary:
XS, S, L, XL
BLUZA VOLCOM CORAL MOPRH BIAŁY

BLUZA VOLCOM CORAL MOPRH BIAŁY

289 PLN
dostępne rozmiary:
10|M, 12|L, 14|XL
BLUZA ROXY  GIRLS 2-6 SSHINE ALL DAY ANCHOR  GRANATOWY

BLUZA ROXY GIRLS 2-6 SSHINE ALL DAY ANCHOR GRANATOWY

169 PLN 59 PLN
dostępne rozmiary:
M
SWETER AERONAUTICA MILITARE MA1279L410 GRANATOWY

SWETER AERONAUTICA MILITARE MA1279L410 GRANATOWY

959 PLN 419 PLN
dostępne rozmiary:
6, 8|S, 10|M
BLUZA ROXY GIRLS 4-16 ABOVE THE CLOUDS BIAŁY|GRANATOWY

BLUZA ROXY GIRLS 4-16 ABOVE THE CLOUDS BIAŁY|GRANATOWY

169 PLN
dostępne rozmiary:
M, XL
BLUZA RIP CURL HEY MUMA KREMOWY

BLUZA RIP CURL HEY MUMA KREMOWY

249 PLN
dostępne rozmiary:
XS
BLUZA VOLCOM SOUND CHECK SZARY

BLUZA VOLCOM SOUND CHECK SZARY

269 PLN
dostępne rozmiary:
M, XL
BLUZA VOLCOM FA MAX LOEFFLER ŻÓŁTY

BLUZA VOLCOM FA MAX LOEFFLER ŻÓŁTY

359 PLN
˄

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Nagłówek

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

zamknij