wyprzedano
EAN: 5907809317924

CZAPKA FEMI PLEASURE BUSI PRINCESS BLUE 2017 GRANATOWY

139 PLN 75 PLN
Wybierz rozmiar

Ten produkt jest już niedostępny,
ale mogą Cię zainteresować…

CZAPKA BARTS WILHELM CHARCOAL

CZAPKA BARTS WILHELM SZARY|GRANATOWY

159 PLN
CZAPKA BARTS RIVERZE NAVY

CZAPKA BARTS RIVERZE GRANATOWY

159 PLN
CZAPKA ROXY TRAM CUFF BEANIE CRB0 1

CZAPKA ROXY TRAM CUFF BEANIE ZIELONY

139 PLN
CZAPKA DESCENTE BOONE CZERWONY DWBOGC03-85

CZAPKA DESCENTE BOONE CZERWONY

250 PLN
produkt niedostępny

BUSI 


Casualowa, bardzo modna czapka zimowa, pochodząca z najnowszej kolekcji 2016/2017 marki Femi Pleasure. Posiada stonowaną kolorystykę oraz małe logo charakterystyczne dla producenta. Czapka świetnie się prezentuje, idealnie pasuje do miejskiej stylizacji, ale można ją także zabrać na snowboard, narty lub weekendowy wypad za miasto. Doskonały produkt dla fanów Femi Pleasure, szalonych zajawkowiczek i każdego, kto lubi luz.

Informacje ogólne

Krój: Klasyczny
Logo: Małe, w przedniej części
Sezon: Jesień-Zima 2016/17

OPIS MARKI:

 

Femi Pleasure logo

Pomysł projektowania unikatowej kolekcji dziewczęcej powstał 5 lat temu. Od kilku lat na polskim rynku funkcjonuje bardzo dużo brandów, ale zawsze brakowało na nim typowej, modnej kolekcji dziewczęcej. Stąd też wziął się pomysł na ubrania Femi Pleasure. Femi nie tylko projektuje ubrania dla dziewczyn, ale również prężnie wspiera typowo dziewczęcy sport: narty freestylowe, snowboard itp. Celem i ideą naszej firmy jest: wykonanie produktów z wysokiej klasy materiałów, ciekawy design, funkcjonalność i ciekawy kolor. Chcemy sprawić, abyście się czuły w naszych ubraniach modnie i wyjątkowo, a także zapałały miłością do stylu, który prezentujemy, w tym celu stworzyłyśmy także longboardy. 

Parametry techniczne

FIRMA:FEMIPLEASURE
MODEL:BUSI
PRODUKT:CZAPKA
KOLOR:GRANATOWY
DLA KOGO:DAMSKIE
KOLOR PRODUCENTA:PRINCESS BLUE
ROK:2017

Dlaczego warto kupować w SurfShop.pl?

Nasz team składa się ze specjalistów, instruktorów i zapalonych miłośników windsurfingu, kitesurfingu i surfingu

Wiemy, co sprzedajemy – sami testujemy nasze produkty, regularnie jeździmy na międzynarodowe targi branżowe, bierzemy udział w szkoleniach organizowanych przez producentów

Dbamy o najwyższe standardy realizacji zamówień internetowych – gwarantujemy szybką realizację, wiele dogodnych form kontaktu, płatności i dostawy

Chętnie dzielimy się wiedzą i 15-letnim doświadczeniem – doradzamy przy wyborze sprzętu, odzieży i akcesoriów, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby

Formy dostawy / odbioru

  • InPost Paczkomaty 24/7 10.00 PLN
  • Kurier DHL 19.00 PLN
  • Kurier DPD 19.00 PLN
  • Odbiór osobisty Gdańsk, al. Grunwaldzka 211 0.00 PLN
  • Odbiór osobisty Warszawa, ul. Ostrobramska 38b 0.00 PLN
  • Odbiór osobisty Warszawa, ul. Wrocławska 25 0.00 PLN

Formy płatności

  • BLIK 0.00 PLN
  • Przelewy24 0.00 PLN
  • Płatność gotówką lub kartą w sklepie stacjonarnym 0.00 PLN
  • Płatność przelewem - przedpłata na konto 0.00 PLN
  • Płatność przy odbiorze - za pobraniem 0.00 PLN

Produkty, które mogą Cię zainteresować

dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA DAKINE KIDS ZOEY AZURE NIEBIESKI|ZIELONY|CZERWONY

CZAPKA DAKINE KIDS ZOEY AZURE NIEBIESKI|ZIELONY|CZERWONY

129 PLN 49 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA BARTS RIVERZE CZARNY|BORDOWY

CZAPKA BARTS RIVERZE CZARNY|BORDOWY

159 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA DAKINE STELLA WHITE BIAŁY

CZAPKA DAKINE STELLA WHITE BIAŁY

129 PLN 29 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA MAJESTY SIBI CZARNY|SZARY

CZAPKA MAJESTY SIBI CZARNY|SZARY

79 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA BARTS NICOLE CZARNY|ŻÓŁTY

CZAPKA BARTS NICOLE CZARNY|ŻÓŁTY

159 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA BARTS NOAR CZARNY

CZAPKA BARTS NOAR CZARNY

129 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA ROXY  SHOOTING STAR GIRL CZERWONY

CZAPKA ROXY SHOOTING STAR GIRL CZERWONY

99 PLN 49 PLN
dostępne rozmiary:
48-50 CM
CZAPKA REIMA RINNE FIOLETOWY|NIEBIESKI

CZAPKA REIMA RINNE FIOLETOWY|NIEBIESKI

129 PLN
dostępne rozmiary:
48-50 CM, 52-54 CM, 56-58 CM
CZAPKA REIMA DIMMA BORDOWY

CZAPKA REIMA DIMMA BORDOWY

79 PLN 45 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA DAKINE STELLA PLUM FIOLETOWY

CZAPKA DAKINE STELLA PLUM FIOLETOWY

129 PLN 49 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA SCOTT MTN 20 WOMEN'S BEANIE GRANATOWY|NIEBIESKI

CZAPKA SCOTT MTN 20 WOMEN'S BEANIE GRANATOWY|NIEBIESKI

129 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA DAKINE GUSTAV CITRON ZIELONY|ŻÓŁTY

CZAPKA DAKINE GUSTAV CITRON ZIELONY|ŻÓŁTY

129 PLN 49 PLN
˄

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Nagłówek

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

zamknij