CZAPKA ROXY TRAM CUFF BEANIE GRANATOWY

139 PLN 79 PLN
(taniej o 43%)
UNIWERSALNY

Darmowy odbiór w salonach - sprawdź dostępność >>
Darmowe
ubezpieczenie
zamówienia
Darmowa
wysyłka
od 250zł
2 lata
gwarancji
producenta
14 dni
na zwrot
towaru

CZAPKA TRAM CUFF BEANIE ROXY


Modna i stylowa czapka zimowa Roxy. Doskonała czapka na zimę, wykonana z najwyższej jakości akrylu o grubym splocie. Jest niesamowicie ciepła i bardzo przyjemna dla skóry.

Informacje ogólne

Materiał: 100% akryl
Krój: Klasyczny
Inne: Wszywka z logo
Wywijany mankiet 

OPIS MARKI:

 

Roxy logo

Roxy to młodsze rodzeństwo Quiksilver. Od czasu powstania, czyli od 1990 roku, promuje styl deskowy dla dziewczyn pełnych życia i pozytywnych. Wypuszcza na rynek odzież lifestyle i akcesoria surfingowe i snowboardowe w stylu kojarzącym się z figlarnym uśmiechem, słońcem i spędzaniem czasu w ruchu na świeżym powietrzu. Od pianek, przez sukienki, bluzki, koszulki, spodnie, spodenki, klapki, aż po kaski, walizki i chustki - wszystko w radosnych barwach i niepowtarzalnych wzorach. A jeśli na deskę - to od małego! Roxy wypuszcza na rynek odzież i akcesoria również w rozmiarach dziecięcych.

Parametry techniczne

KOD PRODUCENTA:ERJHA03561
FIRMA:ROXY
MODEL:TRAM CUFF BEANIE
PRODUKT:CZAPKA
KOLOR:GRANATOWY
DLA KOGO:DAMSKIE
KOLOR PRODUCENTA:MID DENIM

Dlaczego warto kupować w SurfShop.pl?

Nasz team składa się ze specjalistów, instruktorów i zapalonych miłośników windsurfingu, kitesurfingu i surfingu

Wiemy, co sprzedajemy – sami testujemy nasze produkty, regularnie jeździmy na międzynarodowe targi branżowe, bierzemy udział w szkoleniach organizowanych przez producentów

Dbamy o najwyższe standardy realizacji zamówień internetowych – gwarantujemy szybką realizację, wiele dogodnych form kontaktu, płatności i dostawy

Chętnie dzielimy się wiedzą i 15-letnim doświadczeniem – doradzamy przy wyborze sprzętu, odzieży i akcesoriów, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby

Formy dostawy / odbioru

  • InPost Paczkomaty 24/7 10.00 PLN
  • Kurier DHL 19.00 PLN
  • Kurier DPD 19.00 PLN
  • Odbiór osobisty Chałupy 0.00 PLN
  • Odbiór osobisty Gdańsk, al. Grunwaldzka 211 0.00 PLN
  • Odbiór osobisty Warszawa, ul. Ostrobramska 38b 0.00 PLN
  • Odbiór osobisty Warszawa, ul. Wrocławska 25 0.00 PLN

Formy płatności

  • Przelewy24 - PayPro S.A. (blik, szybki przelew lub karta kredytowa) 0.00 PLN
  • Płatność gotówką lub kartą w sklepie stacjonarnym 0.00 PLN
  • Płatność przelewem - przedpłata na konto 0.00 PLN
  • Płatność przy odbiorze - za pobraniem 0.00 PLN

Dla tego produktu jeszcze nikt nie wystawił opinii

Oceń produkt
Twoja ocena

Produkty, które mogą Cię zainteresować

dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA THIRTYTWO BASIXX 2-TONE BEANIE CZARNY|POMARAŃCZOWY

CZAPKA THIRTYTWO BASIXX 2-TONE BEANIE CZARNY|POMARAŃCZOWY

79 PLN 49 PLN
dostępne rozmiary:
48-50 CM, 52-54 CM, 56-58 CM
CZAPKA REIMA TANSSI BIAŁY|NIEBIESKI

CZAPKA REIMA TANSSI BIAŁY|NIEBIESKI

69 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA DAKINE MORGAN WHITE BIAŁY

CZAPKA DAKINE MORGAN WHITE BIAŁY

99 PLN 15 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA BURTON TRUCKSTOP POMARAŃCZOWY

CZAPKA BURTON TRUCKSTOP POMARAŃCZOWY

109 PLN 69 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA DAKINE GUSTAV CITRON ZIELONY|ŻÓŁTY

CZAPKA DAKINE GUSTAV CITRON ZIELONY|ŻÓŁTY

129 PLN 49 PLN
KOMINIARKA KAPTUR DC HOODACLAVA BRĄZOWY|CZARNY

KOMINIARKA KAPTUR DC HOODACLAVA BRĄZOWY|CZARNY

169 PLN 99 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA ROXY  ANAMUDI  CZERWONY|BIAŁY

CZAPKA ROXY ANAMUDI CZERWONY|BIAŁY

139 PLN 69 PLN
dostępne rozmiary:
52-54 CM, 56-58 CM
CZAPKA REIMA MIKKU CZERWONY|BIAŁY

CZAPKA REIMA MIKKU CZERWONY|BIAŁY

119 PLN 19 - 65 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA DAKINE COOPER CHARCOAL ZIELONY

CZAPKA DAKINE COOPER CHARCOAL ZIELONY

129 PLN 49 PLN
dostępne rozmiary:
48-50 CM, 52-54 CM, 56-58 CM
CZAPKA REIMA TANSSI BIAŁY|RÓŻOWY

CZAPKA REIMA TANSSI BIAŁY|RÓŻOWY

69 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA PICTURE UNCLE GRANATOWY

CZAPKA PICTURE UNCLE GRANATOWY

149 PLN 89 PLN
˄

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Nagłówek

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

zamknij