wyprzedano

CZAPKA ROXY TRAM CUFF BEANIE SZARY

139 PLN 79 PLN
(taniej o 43%)
Zobacz dostępność w sklepach stacjonarnych

Ten produkt jest już niedostępny,
ale mogą Cię zainteresować…

CZAPKA ROXY TRAM CUFF BEANIE BNG0 1

CZAPKA ROXY TRAM CUFF BEANIE GRANATOWY

139 PLN 79 PLN
CZAPKA ROXY PIPA GIRL BEANIE ERGHA03164 SJEH

CZAPKA ROXY PIPA GIRL BEANIE SZARY

85 PLN 49 PLN
CZAPKA ROXY OSLO POM POM BEANIE ERJHA03563 KVJ0 1

CZAPKA ROXY OSLO POM POM BEANIE CZARNY|WIELOKOLOROWY

129 PLN 69 PLN
CZAPKA ROXY LIZZIE POM POM BEANIE ERJHA03554 KVJ0 1

CZAPKA ROXY LIZZIE POM POM BEANIE CZARNY|SZARY|BRĄZOWY

159 PLN 85 PLN
produkt niedostępny
Zamów teraz - wysyłka
Darmowe
ubezpieczenie
zamówienia
Darmowa
wysyłka
od 250zł
2 lata
gwarancji
producenta
14 dni
na zwrot
towaru

CZAPKA TRAM CUFF BEANIE ROXY


Modna i stylowa czapka zimowa Roxy. Doskonała czapka na zimę, wykonana z najwyższej jakości akrylu o grubym splocie. Jest niesamowicie ciepła i bardzo przyjemna dla skóry.

Informacje ogólne

Materiał: 100% akryl
Krój: Klasyczny
Inne: Wszywka z logo
Wywijany mankiet 

OPIS MARKI:

 

Roxy logo

Roxy to młodsze rodzeństwo Quiksilver. Od czasu powstania, czyli od 1990 roku, promuje styl deskowy dla dziewczyn pełnych życia i pozytywnych. Wypuszcza na rynek odzież lifestyle i akcesoria surfingowe i snowboardowe w stylu kojarzącym się z figlarnym uśmiechem, słońcem i spędzaniem czasu w ruchu na świeżym powietrzu. Od pianek, przez sukienki, bluzki, koszulki, spodnie, spodenki, klapki, aż po kaski, walizki i chustki - wszystko w radosnych barwach i niepowtarzalnych wzorach. A jeśli na deskę - to od małego! Roxy wypuszcza na rynek odzież i akcesoria również w rozmiarach dziecięcych.

Parametry techniczne

KOD PRODUCENTA:ERJHA03561
FIRMA:ROXY
MODEL:TRAM CUFF BEANIE
PRODUKT:CZAPKA
KOLOR:SZARY
DLA KOGO:DAMSKIE
KOLOR PRODUCENTA:HEATHER GREY

Dlaczego warto kupować w SurfShop.pl?

Nasz team składa się ze specjalistów, instruktorów i zapalonych miłośników windsurfingu, kitesurfingu i surfingu

Wiemy, co sprzedajemy – sami testujemy nasze produkty, regularnie jeździmy na międzynarodowe targi branżowe, bierzemy udział w szkoleniach organizowanych przez producentów

Dbamy o najwyższe standardy realizacji zamówień internetowych – gwarantujemy szybką realizację, wiele dogodnych form kontaktu, płatności i dostawy

Chętnie dzielimy się wiedzą i 15-letnim doświadczeniem – doradzamy przy wyborze sprzętu, odzieży i akcesoriów, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby

Formy dostawy / odbioru

  • InPost Paczkomaty 24/7 10.00 PLN
  • Kurier DHL 19.00 PLN
  • Kurier DPD 19.00 PLN
  • Odbiór osobisty Gdańsk, al. Grunwaldzka 211 0.00 PLN
  • Odbiór osobisty Warszawa, ul. Ostrobramska 38b 0.00 PLN
  • Odbiór osobisty Warszawa, ul. Wrocławska 25 0.00 PLN

Formy płatności

  • Przelewy24 - PayPro S.A. (blik, szybki przelew lub karta kredytowa) 0.00 PLN
  • Płatność gotówką lub kartą 0.00 PLN
  • Płatność przelewem - przedpłata na konto 0.00 PLN
  • Płatność przy odbiorze - za pobraniem 0.00 PLN

Dla tego produktu jeszcze nikt nie wystawił opinii

Oceń produkt
Twoja ocena
˄

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Nagłówek

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

zamknij