wyprzedano

KLAPKI QUIKSILVER MOLOKAI MYSTERY BUS CZARNY|NIEBIESKI

75 PLN 37 PLN
(taniej o 51%)

Ten produkt jest już niedostępny,
ale mogą Cię zainteresować…

KLAPKI QUIKSILVER MOLOKAI LAYBACK AQYL100955 XKBG

KLAPKI QUIKSILVER MOLOKAI LAYBACK CZARNY|GRANATOWY|ZIELONY

119 PLN 70 PLN
KLAPKI QUIKSILVER MOLOKAI ISLAND PULSE AQYL101186 XKSK

KLAPKI QUIKSILVER MOLOKAI ISLAND PULSE CZARNY|WIELOKOLOROWY

85 PLN
KLAPKI QUIKSILVER MOLOKAI LAYBACK AQYL101182 XKGB

KLAPKI QUIKSILVER MOLOKAI LAYBACK CZARNY|TURKUSOWY

119 PLN
KLAPKI QUIKSILVER MOLOKAI SEASONS AQYL100940 XKBB

KLAPKI QUIKSILVER MOLOKAI SEASONS GRANATOWY|NIEBIESKI|POMARAŃCZOWY

79 PLN
produkt niedostępny
Darmowy odbiór w salonach - sprawdź dostępność >>
Darmowe
ubezpieczenie
zamówienia
Darmowa
wysyłka
od 250zł
2 lata
gwarancji
producenta
14 dni
na zwrot
towaru

MOLOKAI

Chłopięce klapki z najnowszej kolekcji marki Quiksilver. Model Molokai został wykonany z wysokiej jakości materiałów, by zapewniać maksymalny komfort, przyczepność i redukować poślizg. Klapki doskonałe zarówno na co dzień, plażę, jak i basen, zapewniają wygodę i bezpieczeństwo.

Informacje ogólne

Materiał: Syntetyczny/Guma
Cechy: Elastyczny, gumowy pasek
Teksturyzowana, antypoślizgowa powierzchnia
Przyczepna, komfortowa podeszwa

OPIS MARKI:

Quiksilver logo

Quiksilver to firma, która powstała w Australii w 1969 roku. Weszła na rynek jako producent doskonałej jakości boardshortów, dziś produkuje także obuwie, deski snowboardowe, skateboardowe i odzież. O ich powodzeniu świadczy fakt, że dziś jest nie tylko nazwą marki samą w sobie, ale także nazwą rodziny marek: Quiksilver, Roxy, DC, Gnu, Libtech, Hawk, Moskova. Wyroby Quiksilver zdobione są przy użyciu motywów zwierzęcych i roślinnych, a sama firma słynie z działań proekologicznych - pod jej logo pojawiają się na rynku kolekcje odzieży z ekologicznych tworzyw, pakowane w przyjazne środowisku opakowania.

Parametry techniczne

KOD PRODUCENTA:AQBL100364
FIRMA:QUIKSILVER
MODEL:MOLOKAI
PRODUKT:KLAPKI
KOLOR:CZARNY
KOLOR:NIEBIESKI
DLA KOGO:JUNIORSKIE CHŁOPIEC

Dlaczego warto kupować w SurfShop.pl?

Nasz team składa się ze specjalistów, instruktorów i zapalonych miłośników windsurfingu, kitesurfingu i surfingu

Wiemy, co sprzedajemy – sami testujemy nasze produkty, regularnie jeździmy na międzynarodowe targi branżowe, bierzemy udział w szkoleniach organizowanych przez producentów

Dbamy o najwyższe standardy realizacji zamówień internetowych – gwarantujemy szybką realizację, wiele dogodnych form kontaktu, płatności i dostawy

Chętnie dzielimy się wiedzą i 15-letnim doświadczeniem – doradzamy przy wyborze sprzętu, odzieży i akcesoriów, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby

Formy dostawy / odbioru

  • InPost Paczkomaty 24/7 10.00 PLN
  • Kurier DHL 19.00 PLN
  • Kurier DPD 19.00 PLN
  • Odbiór osobisty Chałupy 0.00 PLN
  • Odbiór osobisty Gdańsk, al. Grunwaldzka 211 0.00 PLN
  • Odbiór osobisty Warszawa, ul. Ostrobramska 38b 0.00 PLN
  • Odbiór osobisty Warszawa, ul. Wrocławska 25 0.00 PLN

Formy płatności

  • Przelewy24 - PayPro S.A. (blik, szybki przelew lub karta kredytowa) 0.00 PLN
  • Płatność gotówką lub kartą w sklepie stacjonarnym 0.00 PLN
  • Płatność przelewem - przedpłata na konto 0.00 PLN
  • Płatność przy odbiorze - za pobraniem 0.00 PLN

Dla tego produktu jeszcze nikt nie wystawił opinii

Oceń produkt
Twoja ocena

Produkty, które mogą Cię zainteresować

dostępne rozmiary:
39, 40, 41, 42, 44, 45, 46
KLAPKI BILLABONG ETERNAL THEME CZARNY

KLAPKI BILLABONG ETERNAL THEME CZARNY

89 PLN
dostępne rozmiary:
31, 32, 33, 34, 35, 36, 37
KLAPKI ROXY GIRLS 8-16 TAHITI KORALOWY|BIAŁY|NIEBIESKI

KLAPKI ROXY GIRLS 8-16 TAHITI KORALOWY|BIAŁY|NIEBIESKI

69 PLN
dostępne rozmiary:
36, 37, 38, 39, 40, 41, 42
KLAPKI ROXY  VIVA TONE   CZARNY|SREBRNY

KLAPKI ROXY VIVA TONE CZARNY|SREBRNY

59 PLN
dostępne rozmiary:
37, 38, 39, 40, 41
KLAPKI ROXY TAHITI VII GRANATOWY

KLAPKI ROXY TAHITI VII GRANATOWY

79 PLN
dostępne rozmiary:
37, 38, 39, 40
KLAPKI ROXY VIVA STAMP II GRANATOWY

KLAPKI ROXY VIVA STAMP II GRANATOWY

69 PLN
dostępne rozmiary:
36, 37, 38, 39, 40
KLAPKI BILLABONG SUNLIGHT KORALOWY

KLAPKI BILLABONG SUNLIGHT KORALOWY

79 PLN
dostępne rozmiary:
36, 37, 38, 39, 40, 41
KLAPKI BILLABONG DAMA ANIMAL BRĄZOWY

KLAPKI BILLABONG DAMA ANIMAL BRĄZOWY

99 PLN
dostępne rozmiary:
28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
KLAPKI QUIKSILVER MOLOKAI ARCH PRINT YOUTH CZARNY

KLAPKI QUIKSILVER MOLOKAI ARCH PRINT YOUTH CZARNY

75 PLN
dostępne rozmiary:
37, 38, 39
KLAPKI RIP CURL NORTHSHORE CZARNY|WIELOKOLOROWY

KLAPKI RIP CURL NORTHSHORE CZARNY|WIELOKOLOROWY

89 PLN
dostępne rozmiary:
29, 30, 31, 32, 34
KLAPKI QUIKSILVER MOLOKAI LAYBACK YOUTH GRANATOWY|NIEBIESKI|POMARAŃCZOWY

KLAPKI QUIKSILVER MOLOKAI LAYBACK YOUTH GRANATOWY|NIEBIESKI|POMARAŃCZOWY

95 PLN 59 PLN
dostępne rozmiary:
40, 41, 42, 43, 45
KLAPKI QUIKSILVER MOLOKAI MARLED CZARNY|SZARY

KLAPKI QUIKSILVER MOLOKAI MARLED CZARNY|SZARY

79 PLN
dostępne rozmiary:
40, 41
KLAPKI QUIKSILVER MOLOKAI WORDMARK CZARNY|ZIELONY|NIEBIESKI

KLAPKI QUIKSILVER MOLOKAI WORDMARK CZARNY|ZIELONY|NIEBIESKI

85 PLN 45 PLN
˄

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Nagłówek

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

zamknij