Skontaktuj się z nami!
info@surfshop.pl
tel. 22 610 77 78
500 50 20 50

Sport jest Twoją pasją? Chcesz zarabiać robiąc to, co lubisz i łączyć zainteresowania z pracą? Nasz sklep to miejsce, w którym z pewnością się odnajdziesz!

Sklepy SurfShop & SnowShop & BikeSalon już od ponad dekady łączą miłośników sportów wodnych i zimowych, a także pasjonatów dwóch kółek. Niezależnie, od tego, jaką dziedzinę preferujesz - u nas spotkasz się z przyjazną atmosferą, najlepszymi markami oraz wieloma możliwościami rozwoju.

OBECNIE POSZUKUJEMY: Sprzedawca odzieży

Miejsce pracy: Warszawa (Praga i Bemowo)

Oczekiwania:
- zainteresowanie modą i bieżącymi trendami
- komunikatywność i wysoka kultura osobista
- zmysł estetyczny
- samodzielność i obowiązkowość
- dyspozycyjność

Obowiązki:
- doradzanie klientom sklepu w kwestii odzieży sportowej
- doradzanie klientom sklepu w kwestii specjalistycznego ubioru sportowego
- układanie towaru i dbanie o jego ekspozycję
- dbanie o wystrój sklepu i porządek
- kontrola stanów magazynowych
- uczestniczenie w procesie wyboru nowych kolekcji
- uczestnictwo w prezentacjach i szkoleniach
- przyjmowanie dostaw

Oferujemy:
- stałe zatrudnienie i elastyczny grafik
- atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością dodatkowych premii
- pracę w młodym zgranym zespole
- zniżki pracownicze
- szkolenia
- pracę w dobrej atmosferze :)

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem wraz z krótkim listem motywacyjnym na adres: andrzej.tomaszewski@snowshop.pl

Nagłówek

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

zamknij