Darmowa dostawa od 250 zł Darmowe ubezpieczenie zamówienia
Skontaktuj się z nami! [email protected]
WARSZAWA WROCŁAWSKA 25
TEL. 22 691 92 31 LUB 504 227 047
WARSZAWA OSTROBRAMSKA 38B
TEL. 22 610 77 78 LUB 500 502 050

Sport jest Twoją pasją? Chcesz zarabiać robiąc to, co lubisz i łączyć zainteresowania z pracą? Nasz sklep to miejsce, w którym z pewnością się odnajdziesz!

Sklepy SurfShop & SnowShop & BikeSalon już od ponad dekady łączą miłośników sportów wodnych i zimowych, a także pasjonatów dwóch kółek. Niezależnie, od tego, jaką dziedzinę preferujesz - u nas spotkasz się z przyjazną atmosferą, najlepszymi markami oraz wieloma możliwościami rozwoju.

OBECNIE POSZUKUJEMY:

Sprzedawca odzieży

Miejsce pracy: Warszawa (Praga i Bemowo)

Oczekiwania:
- zainteresowanie modą i bieżącymi trendami
- komunikatywność i wysoka kultura osobista
- zmysł estetyczny
- samodzielność i obowiązkowość
- dyspozycyjność

Obowiązki:
- doradzanie klientom sklepu w kwestii odzieży sportowej
- doradzanie klientom sklepu w kwestii specjalistycznego ubioru sportowego
- układanie towaru i dbanie o jego ekspozycję
- dbanie o wystrój sklepu i porządek
- kontrola stanów magazynowych
- uczestniczenie w procesie wyboru nowych kolekcji
- uczestnictwo w prezentacjach i szkoleniach
- przyjmowanie dostaw

Oferujemy:
- stałe zatrudnienie i elastyczny grafik
- atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością dodatkowych premii
- pracę w młodym zgranym zespole
- zniżki pracownicze
- szkolenia
- pracę w dobrej atmosferze :)

Sprzedawca sprzętu narciarskiego/snowboardowego

- czynne uprawianie narciarstwa/jazda na snowboardzie oraz dobra znajomość sprzętu
- energiczność i nastawienie na osiąganie założonych celów
- zdolności komunikacyjne
- dobra organizacja pracy własnej
- umiejętność pracy w grupie
- dyspozycyjność w sezonie zimowym również w weekendy
- wysoka kultura osobista

Obowiązki:
- sprzedaż bezpośrednia sprzętu narciarskiego/snowboardowego
- komponowanie ofert dla klientów sklepu
- obsługa kasy fiskalnej

Oferujemy:
- karta multisport

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem wraz z krótkim listem motywacyjnym na adres: [email protected]

Nagłówek

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

zamknij