Skontaktuj się z nami!
info@surfshop.pl
tel. 22 610 77 78
500 50 20 50

Sport jest Twoją pasją? Chcesz zarabiać robiąc to, co lubisz i łączyć zainteresowania z pracą? Nasz sklep to miejsce, w którym z pewnością się odnajdziesz!

Sklepy SurfShop & SnowShop & BikeSalon już od ponad dekady łączą miłośników sportów wodnych i zimowych, a także pasjonatów dwóch kółek. Niezależnie, od tego, jaką dziedzinę preferujesz - u nas spotkasz się z przyjazną atmosferą, najlepszymi markami oraz wieloma możliwościami rozwoju.

Dołącz do teamu SurfShop, jeśli:

  • posiadasz aktualną wiedzę w dziedzinie sportów wodnych
  • Twoja komunikatywność i kultura osobista stoją na wysokim poziomie
  • umiesz pracować w grupie
  • chcesz zdobywać nową wiedzę
  • uwielbiasz sport i wyzwania

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • obsługa klientów w zakresie sprzedaży
  • dbanie o ekspozycję i porządek na sklepie
  • budowanie dobrych relacji z klientami
  • kontakt mailowy i telefoniczny z klientami

Co oferujemy w zamian?

  • umowę o pracę / umowę zlecenie
  • elastyczny grafik
  • stałą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością dodatkowych premii
  • szkolenia produktowe
  • udział w targach i testach najnowszego sprzętu
  • zniżki pracownicze
  • możliwość zakupienia karty MultiSport w preferencyjnej cenie
  • pracę z wysokiej klasy sprzętem sportowym
  • dobrą atmosferę pracy

Jeśli uważasz, że spełniasz powyższe oczekiwania i chcesz dołączyć do naszego teamu - wyślij nam swoje CV wraz z krótkim listem motywacyjnym na adres mailowy: darek@snowshop.pl

Nagłówek

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

zamknij