CZAPKA ROXY TRAM CUFF BEANIE ZIELONY

139 PLN
UNIWERSALNY
Darmowy odbiór w salonach - sprawdź dostępność >>
Darmowe
ubezpieczenie
zamówienia
Darmowa
wysyłka
od 250zł
2 lata
gwarancji
producenta
14 dni
na zwrot
towaru

CZAPKA TRAM CUFF BEANIE ROXY


Modna i stylowa czapka zimowa Roxy. Doskonała czapka na zimę, wykonana z najwyższej jakości akrylu o grubym splocie. Jest niesamowicie ciepła i bardzo przyjemna dla skóry.

Informacje ogólne

Materiał: 100% akryl
Krój: Klasyczny
Inne: Wszywka z logo
Wywijany mankiet 

OPIS MARKI:

 

Roxy logo

Roxy to młodsze rodzeństwo Quiksilver. Od czasu powstania, czyli od 1990 roku, promuje styl deskowy dla dziewczyn pełnych życia i pozytywnych. Wypuszcza na rynek odzież lifestyle i akcesoria surfingowe i snowboardowe w stylu kojarzącym się z figlarnym uśmiechem, słońcem i spędzaniem czasu w ruchu na świeżym powietrzu. Od pianek, przez sukienki, bluzki, koszulki, spodnie, spodenki, klapki, aż po kaski, walizki i chustki - wszystko w radosnych barwach i niepowtarzalnych wzorach. A jeśli na deskę - to od małego! Roxy wypuszcza na rynek odzież i akcesoria również w rozmiarach dziecięcych.

Parametry techniczne

KOD PRODUCENTA:ERJHA03561
FIRMA:ROXY
MODEL:TRAM CUFF BEANIE
PRODUKT:CZAPKA
KOLOR:ZIELONY
DLA KOGO:DAMSKIE
KOLOR PRODUCENTA:IVY GREEN

Dlaczego warto kupować w SurfShop.pl?

Nasz team składa się ze specjalistów, instruktorów i zapalonych miłośników windsurfingu, kitesurfingu i surfingu

Wiemy, co sprzedajemy – sami testujemy nasze produkty, regularnie jeździmy na międzynarodowe targi branżowe, bierzemy udział w szkoleniach organizowanych przez producentów

Dbamy o najwyższe standardy realizacji zamówień internetowych – gwarantujemy szybką realizację, wiele dogodnych form kontaktu, płatności i dostawy

Chętnie dzielimy się wiedzą i 15-letnim doświadczeniem – doradzamy przy wyborze sprzętu, odzieży i akcesoriów, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby

Formy dostawy / odbioru

  • InPost Paczkomaty 24/7 10.00 PLN
  • Kurier DHL 19.00 PLN
  • Kurier DPD 19.00 PLN
  • Odbiór osobisty Gdańsk, al. Grunwaldzka 211 0.00 PLN
  • Odbiór osobisty Warszawa, ul. Ostrobramska 38b 0.00 PLN
  • Odbiór osobisty Warszawa, ul. Wrocławska 25 0.00 PLN

Formy płatności

  • BLIK 0.00 PLN
  • Przelewy24 0.00 PLN
  • Płatność gotówką lub kartą w sklepie stacjonarnym 0.00 PLN
  • Płatność przelewem - przedpłata na konto 0.00 PLN
  • Płatność przy odbiorze - za pobraniem 0.00 PLN

Dla tego produktu jeszcze nikt nie wystawił opinii

Oceń produkt
Twoja ocena

Produkty, które mogą Cię zainteresować

dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA SALOMON IVY BEANIE BRĄZOWY

CZAPKA SALOMON IVY BEANIE BRĄZOWY

139 PLN 49 PLN
dostępne rozmiary:
48-50 CM, 52-54 CM, 56-58 CM
CZAPKA REIMA DIMMA BORDOWY

CZAPKA REIMA DIMMA BORDOWY

79 PLN 45 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA DAKINE HAILEY PEACOCK ZIELONY|ŻÓŁTY

CZAPKA DAKINE HAILEY PEACOCK ZIELONY|ŻÓŁTY

129 PLN 39 PLN
dostępne rozmiary:
56 CM
CZAPKA REUSCH  ELIAS W BIAŁY

CZAPKA REUSCH ELIAS W BIAŁY

119 PLN 39 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA ROXY  SHOOTING STAR GIRL CZERWONY

CZAPKA ROXY SHOOTING STAR GIRL CZERWONY

99 PLN 49 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA DAKINE SCRUNTCH BLACK CZARNY

CZAPKA DAKINE SCRUNTCH BLACK CZARNY

129 PLN 49 PLN
KOMINIARKA KAPTUR DC HOODACLAVA SZARY

KOMINIARKA KAPTUR DC HOODACLAVA SZARY

169 PLN 99 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA DAKINE VERT RIB CARDINAL CZERWONY

CZAPKA DAKINE VERT RIB CARDINAL CZERWONY

99 PLN 45 PLN
dostępne rozmiary:
54 CM
CZAPKA 4F JCAD006 GRANATOWY|RÓŻOWY|BIAŁY

CZAPKA 4F JCAD006 GRANATOWY|RÓŻOWY|BIAŁY

39 PLN 19 - 39 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA DAKINE  VINE CHERRY   CZERWONY

CZAPKA DAKINE VINE CHERRY CZERWONY

139 PLN 59 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA 4F JCAD010 SZARY|RÓŻOWY

CZAPKA 4F JCAD010 SZARY|RÓŻOWY

39 PLN 19 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA DAKINE LUCY BLACK CZARNY|BIAŁY|RÓŻOWY

CZAPKA DAKINE LUCY BLACK CZARNY|BIAŁY|RÓŻOWY

129 PLN 49 PLN
˄

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Nagłówek

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

zamknij