CZAPKA ROXY TRAM CUFF BEANIE ZIELONY

139 PLN 79 PLN
(taniej o 43%)
UNIWERSALNY

Darmowy odbiór w salonach - sprawdź dostępność >>
Darmowe
ubezpieczenie
zamówienia
Darmowa
wysyłka
od 250zł
2 lata
gwarancji
producenta
14 dni
na zwrot
towaru

CZAPKA TRAM CUFF BEANIE ROXY


Modna i stylowa czapka zimowa Roxy. Doskonała czapka na zimę, wykonana z najwyższej jakości akrylu o grubym splocie. Jest niesamowicie ciepła i bardzo przyjemna dla skóry.

Informacje ogólne

Materiał: 100% akryl
Krój: Klasyczny
Inne: Wszywka z logo
Wywijany mankiet 

OPIS MARKI:

 

Roxy logo

Roxy to młodsze rodzeństwo Quiksilver. Od czasu powstania, czyli od 1990 roku, promuje styl deskowy dla dziewczyn pełnych życia i pozytywnych. Wypuszcza na rynek odzież lifestyle i akcesoria surfingowe i snowboardowe w stylu kojarzącym się z figlarnym uśmiechem, słońcem i spędzaniem czasu w ruchu na świeżym powietrzu. Od pianek, przez sukienki, bluzki, koszulki, spodnie, spodenki, klapki, aż po kaski, walizki i chustki - wszystko w radosnych barwach i niepowtarzalnych wzorach. A jeśli na deskę - to od małego! Roxy wypuszcza na rynek odzież i akcesoria również w rozmiarach dziecięcych.

Parametry techniczne

KOD PRODUCENTA:ERJHA03561
FIRMA:ROXY
MODEL:TRAM CUFF BEANIE
PRODUKT:CZAPKA
KOLOR:ZIELONY
DLA KOGO:DAMSKIE
KOLOR PRODUCENTA:IVY GREEN

Dlaczego warto kupować w SurfShop.pl?

Nasz team składa się ze specjalistów, instruktorów i zapalonych miłośników windsurfingu, kitesurfingu i surfingu

Wiemy, co sprzedajemy – sami testujemy nasze produkty, regularnie jeździmy na międzynarodowe targi branżowe, bierzemy udział w szkoleniach organizowanych przez producentów

Dbamy o najwyższe standardy realizacji zamówień internetowych – gwarantujemy szybką realizację, wiele dogodnych form kontaktu, płatności i dostawy

Chętnie dzielimy się wiedzą i 15-letnim doświadczeniem – doradzamy przy wyborze sprzętu, odzieży i akcesoriów, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby

Formy dostawy / odbioru

  • InPost Paczkomaty 24/7 10.00 PLN
  • Kurier DHL 19.00 PLN
  • Kurier DPD 19.00 PLN
  • Odbiór osobisty Chałupy 0.00 PLN
  • Odbiór osobisty Gdańsk, al. Grunwaldzka 211 0.00 PLN
  • Odbiór osobisty Warszawa, ul. Ostrobramska 38b 0.00 PLN
  • Odbiór osobisty Warszawa, ul. Wrocławska 25 0.00 PLN

Formy płatności

  • Przelewy24 - PayPro S.A. (blik, szybki przelew lub karta kredytowa) 0.00 PLN
  • Płatność gotówką lub kartą w sklepie stacjonarnym 0.00 PLN
  • Płatność przelewem - przedpłata na konto 0.00 PLN
  • Płatność przy odbiorze - za pobraniem 0.00 PLN

Dla tego produktu jeszcze nikt nie wystawił opinii

Oceń produkt
Twoja ocena

Produkty, które mogą Cię zainteresować

dostępne rozmiary:
M
CZAPKA AERONAUTICA MILITARE CUFFIA CZERWONY

CZAPKA AERONAUTICA MILITARE CUFFIA CZERWONY

229 PLN 149 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA DAKINE  ZEKE PINK STRIPE   BIAŁY|RÓŻOWY

CZAPKA DAKINE ZEKE PINK STRIPE BIAŁY|RÓŻOWY

99 PLN 39 PLN
dostępne rozmiary:
48-50 CM, 56-58 CM
CZAPKA REIMA RINNE RÓŻOWY

CZAPKA REIMA RINNE RÓŻOWY

129 PLN 79 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA DAKINE MORGAN WHITE BIAŁY

CZAPKA DAKINE MORGAN WHITE BIAŁY

99 PLN 15 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA DC  LABEL  ZIELONY|CZARNY

CZAPKA DC LABEL ZIELONY|CZARNY

129 PLN 75 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA DAKINE GUSTAV CITRON ZIELONY|ŻÓŁTY

CZAPKA DAKINE GUSTAV CITRON ZIELONY|ŻÓŁTY

129 PLN 49 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA 4F JCAD010 SZARY|RÓŻOWY

CZAPKA 4F JCAD010 SZARY|RÓŻOWY

39 PLN 29 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA THIRTYTWO BASIXX 2-TONE BEANIE CZARNY|POMARAŃCZOWY

CZAPKA THIRTYTWO BASIXX 2-TONE BEANIE CZARNY|POMARAŃCZOWY

79 PLN 49 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA ROXY  LIZZIE POM POM BEANIE  CZARNY|SZARY|BRĄZOWY

CZAPKA ROXY LIZZIE POM POM BEANIE CZARNY|SZARY|BRĄZOWY

159 PLN 85 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA DAKINE VERT RIB CARDINAL CZERWONY

CZAPKA DAKINE VERT RIB CARDINAL CZERWONY

99 PLN 45 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA DAKINE MINI PERUVIAN CHARCOAL SZARY|ZIELONY

CZAPKA DAKINE MINI PERUVIAN CHARCOAL SZARY|ZIELONY

129 PLN 59 PLN
dostępne rozmiary:
UNIWERSALNY
CZAPKA ROXY TAYLOR STREET CUFF BEANIE  GRANATOWY

CZAPKA ROXY TAYLOR STREET CUFF BEANIE GRANATOWY

129 PLN 75 PLN
˄

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Nagłówek

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

zamknij